Filmēšana
biznesam
Pasākumu
filmēšana
Mūzikas
filmēšana
Kāzu
video
Filmēšana
ārzemēs
Filmu
filmēšana
 

Video tiešraides Internetā


Pasākumu filmēšana

Konferenču un diskusiju filmēšana

Konferenču rīkošana parasti ir saistīta ar nepieciešamību aptvert pēc iespējas lielāku saistītā temata auditorijas daļu. Profesionāla konferenču filmēšana radīs iespēju Jums ievietot Internetā kvalitatīvu konferences video ierakstu, lai tai sekot varētu jebkurš interesents. Publiskās diskusijas videoieraksts ļauj diskusijas tematu aktualizēt plašākā auditorijā.

Konferences nepārtrauktas filmēšanas gadījumā pie izejošā videosignāla iespējams pieslēgt videoprojektoru, lai konferences dalībnieki varētu sekot konferences gaitai arī no citām telpām. Tāpat, vēlāk konferences vai diskusijas norises ierakstu Jūs varat izplatīt DVD vai BluRay disku formātā.

Prezentāciju filmēšana

Prezentācijas veidošana ir ļoti efektīvs veids, kā iepazīstināt auditoriju ar Jums nepieciešamo informāciju. Taču prezentācijas regulāra atkārtota rīkošana nelielai interesentu grupai izmaksātu dārgi. Risinājums ir uzfilmēt prezentāciju un ievietot to Internetā. Tas ļaus bez papildus izdevumiem vienu prezentāciju demonstrēt neierobežotam interesantu skaitam. Prezentācijas materiālu var papildināt ar videografikas elementiem.

Semināru filmēšana

Semināru organizēšana un domu apmaiņa vienmēr rada jaunas atziņas. Semināru filmēšana ir iespēja semināra laikā gūtās atziņas saglabāt videoierakstā, lai arī vēlāk varētu izanalizēt tās.

Svinīgu aktu filmēšana

Jebkurš nozīmīgs notikums ir tā vērts, lai par to atcerētos. Profesionāli uzfilmēts un glīti noformēts pasākuma videoieraksts ir lieliska šī vēsturiskā notikuma liecība.

Biznesa pasākumu filmēšana

Sporta spēles, korporatīvie vakari, banketi - visu šo biznesa pasākumu organizēšana vieno Jūsu darba kolektīvu un nostiprina attiecības ar Jūsu sadarbības partneriem. Profesionāla biznesa pasākumu filmēšana ne vienu vien reizi atgādinās par kopā gūtajām pozitīvajām emocijām.

Privātu pasākumu filmēšana

Saviesīgu vakaru un svinību filmēšana, jubilejas filmēšana, izlaidumu filmēšana.

Video filmēšana
Video montāža
Videografika
Video kodēšana
DVD autorings
DVD tiražēšana
 

Profesionāla filmēšana un video montāža.
Tel. +371 26606652 | email:
www.filmetajs.lv