Filmēšana
biznesam
Pasākumu
filmēšana
Mūzikas
filmēšana
Kāzu
video
Filmēšana
ārzemēs
Filmu
filmēšana
 


Gatavojoties kāzāmKāzu video cenas


Profesionāli veidota
kāzu video filma!

Kvalitatīvi izveidota kāzu video filma spēj radīt brīnumu - atkal un atkal atjaunot spilgtākās emocijas no svarīgākās dienas Jūsu dzīvē. Tas ir kas vairāk kā pāršķirstīt albumu kāzu jubilejās. Neticami, cik pārsteidzoši satuvinošas spējas ir šādai filmai!

Protams, lai tas notiktu, ir nepieciešams, lai filma būtu meistarīgi uzfilmēta un samontēta. Profesionāls kāzu filmētājs ne tikai garantē, ka Jūsu kāzas tiks skaisti uzfilmētas, profesionāls filmētājs ieliek filmā arī to pozitīvo emocionālo lādiņu, kas pavada visu kāzu dienu. Atšķirībā no kāzu foto, kāzu video spēj parādīt pilnīgi visu - gan kā Jūs sakāt "Jā!" vārdu, gan kā Jūsu māmiņai pār vaigu norit prieka asara, gan kā Jūsu draugi līksmi sauc "Rūgts!".

Un ne tikai, lai nekad neizgaistu viss kāzām veltītais - skaistie mirkļi, kāzu rotājumi un milzu ziedu klēpji. Profesionāla kāzu filmēšana ir arī laba investīcija, jo atšķirībā no daudzām citām lietām, Jūsu kāzu filmas vērtība ar katru gadu pieaugs astronomiskā progresijā.

Jums būs sava ģimenes relikvija - īpaša vērtība, kas ir kā stimuls stiprai ģimenei kļūt vēl stiprākai. Jums būs ko parādīt mazbērniem un viņi vienmēr ar lepnumu atcerēsies par saviem pirmsākumiem!

Tās ir nākotnes tehnoloģijas. Un kvalitatīvs kristāltīrs attēls jau ir šodienas realitāte.

Uzticiet filmēšanu profesionālam filmētājam. Rezultāts Jums patiks!

Video filmēšana
Video montāža
Videografika
Video kodēšana
DVD autorings
DVD tiražēšana
 

Profesionāla filmēšana un video montāža.
Tel. +371 26606652 | email:
www.filmetajs.lv