Filmēšana
biznesam
Pasākumu
filmēšana
Mūzikas
filmēšana
Kāzu
video
Filmēšana
ārzemēs
Filmu
filmēšana
 

Video Internetam un Web projektiemVideo tiešraides Internetā


Filmēšana biznesam

Biznesa instrumenti - video Internetam, televīzijai, prezentācijai.

Firmas vizītkarte

Firmas vai uzņēmuma vizītkarte video formātā ir videofilmiņa, kurā uzskatāmi tiek parādīta Jūsu firmas darbība un misija, kā arī piedāvātie produkti, un rada iespaidu par Jums kā par solīdu firmu. Veidojot video vizītkarti pamatā tiek izmantota vienotā firmas stilistika un identitātes elementi, kas palīdz klientam Jūs labāk iegaumēt un atcerēties. Filmiņu vienmēr var pievienot e-pasta sūtījumiem, izplatīt DVD formātā, kā arī, to parasti izvieto uzņēmuma Interneta mājas lapas sadaļā: "Par mums".

Video relīze

Videorelīze ir video sižets, kura saturā ir Jūsu uzņēmuma vai organizācijas kāds aktuāls notikums. Piemēram, jaunas ražošanas līnijas atklāšana, piedalīšanās izstādē vai uzņēmuma rīkots pasākums. Videorelīzi parasti ievieto Interneta mājas lapas sadaļā: "Jaunumi". Tā var tikt sagatavota arī kā komercsižets televīzijai.

Video blogs

Video blogošana ir ne tikai modes kliedziens, bet ir arī ļoti efektīvs PR instruments. Pēc būtības, tas ir speciāli sagatavots video klips, kur Jūs kameras priekšā izsakat savu viedokli par kādu jautājumu. Blogošana var palīdzēt aktualizēt jaunas idejas vai var radīt pozitīvu iespaidu par Jūsu kompetenci savā biznesa sfērā. Profesionāls filmētājs palīdzēs Jums raiti un tekoši norunāt pat ļoti garu tekstu bez saminstināšanās un bez pārteikšanās, pat ja nekad nekur pirms tam neesat uzstājies vai teicis runu. Profesionāla videobloga filmēšana palīdzēs Jums nekļūdīties izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Video instrukcija

Video ļauj izveidot vienkāršu, viegli uztveramu un tajā pašā laikā ļoti detalizētu produkta lietošanas vai drošības instrukciju.

Video materiāli prezentācijai

Profesionāli sagatavoti augstas kvalitātes videomateriāli būtiski pastriprinās Jūsu veidotās prezentācijas efektivitāti.

Televīzijas reklāma

Viennozīmīgi, tas ir gan dārgākais, gan efektīvākais reklāmas veids. Veiksmīga reklāmas klipa izveide ļauj sasniegt lielāku efektivitāti ar mazākām apraides izmaksām.

Video filmēšana
Video montāža
Videografika
Video kodēšana
DVD autorings
DVD tiražēšana
 

Profesionāla filmēšana un video montāža.
Tel. +371 26606652 | email:
www.filmetajs.lv